Odlehčeme zeměkouli

V březnu bude spuštěn nový český projek Odlehčeme zeměkouli. I já jsem se připojila k této akci a věřím, že mnoho z Vás v něm najde podporu pro své snažení.

Projekt Odlehčeme zeměkouli® je pravděpodobně historicky první projekt, který oslovuje obyvatele s nadváhou a  obezitou napříč celou Českou republikou a poskytuje jim nejen doporučení a rady, ale především motivaci a podporu. K jeho hlavním cílům patří:

  • Dodat široké veřejnosti motivaci a odvahu ke změně životního stylu, a tedy i k redukci nadváhy.
  • Ukázat jim správnou cestu, která vede k trvalému zhubnutí a v tomto smyslu lidem podávat relevantní informace, rady a zprostředkovat jim odborné konzultace.
  • Nabídnout účastníkům projektu Odlehčeme zeměkouli® kvalifikovanou pomoc v oblasti výživy, pohybových aktivit i odborné pomoci zaštítění lékaři a dalšími specialisty.
  • Poskytnout lidem s nadváhou a obezitou psychickou podporu – konečně „v tom nebudou sami“.
  • Převést trápení s hubnutím v soutěživou hru, v níž nakonec zvítězí všichni a ti nejlepší budou odměněni speciálními cenami.

 

Organizátorem projektu Odlehčeme zeměkouli® je občanské sdružení Sport life. Projekt pojí širokou veřejnost, lékaře a poskytovatele služeb na jedné úrovni. Formou edukace, přímých rad a pomoci s prvky soutěže a zábavy, stmeluje masy „postižených kily navíc“ ve společném cíli změnit svůj životní styl, zhubnout a pomoci tak sám sobě, ale nepřímo také svému regionu i státu. Méně obézních lidí totiž logicky znamená i snížení výdajů na léčbu onemocnění, které ji nutně provázejí. Při koncepci projektu Odlehčeme zeměkouli® vycházeli zřizovatelé z faktů, která Vám jistě nejsou neznámá:

  • Více než půl miliardy lidí, tedy každý desátý člověk na celém světě, trpí obezitou. V porovnání s rokem 1980 jde o  více než dvojnásobek a odborníci varují, že epidemie obezity se přelévá z rozvinutých zemí i  do chudších států. Evropským primátem se do tabulek zapsali čeští muži – spolu s tureckými ženami patří k průměrně nejtěžším v  Evropě.
  • Za posledních pět let stoupl v České republice počet lidí s nadváhou a obezitou o 450 tisíc, 1,5 milionu obyvatel naší země trpí obezitou a 2,7 milionu nadváhou.
  • Celá třetina z nás vůbec nesportuje.

Tyto údaje jen dokládají dlouhodobě proklamovanou informaci o obezitě jako epidemii třetího tisíciletí. A Česká republika bohužel stále zaujímá v počtu nemocných jednu z prvních příček na světě.

Projekt odstartuje 14. března tiskovou konferencí. Rozběhne se i kampaň u hlavního mediálního partnera TV Prima, a to konkrétně v pořadu Jste to, co jíte a na webových stránkách televize. O projektu budou informovat i další média, jako například mediální partner časopis Glanc, regionální deníky vydavatelství Vltava-Labe Press a další. K dispozici budou rovněž webové stránky www.odlehcemezemekouli.cz, kde účastníci Odlehčeme zeměkouli® najdou mnoho užitečných informací o projektu, ale i o změně životního stylu. Kontaktní místa napříč Českou republikou budou distribuovat letáky a začnou přijímat první registrované účastníky projektu.

Rozhodnete-li se přidat k mým klientům, nabízím Vám zvýhodněné ceny služeb.

Vstupní konzultace: 250 Kč sleva 50%

Plán pro redukci hmotnosti dospělých: 1920 Kč  sleva 20%

On-line poradna měsíčně:  225 Kč sleva 25%

Úprava plánu: 960 Kč, sleva 20%

1x kontrolní konzultace:280 Kč sleva 20%

2x kontrolní konzultace: 440 Kč sleva 20%

4x kontrolní konzultace:720 Kč, sleva 20 %

Příspěvek byl publikován v rubrice Nutriční poradna. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.