Nový výrobek k redukci hmotnosti – testování v poradně zdarma

Vážení přátelé,

 

obrátila se na mě firma AREA PHARMA  s.r.o., firma vyrábějící výživové doplňky, která ve spolupráci s výživovými poradci připravuje spotřebitelský test pro 2 nové výrobky CELL X FORTE a CELL X FORTE DETOX. Jedná se o výživové doplňky, které se dostanou na český trh začátkem března, prošly všemi potřebnými testy a v současné době už jen čekají na zahájení prodeje. Výrobky budou také podpořeny televizní reklamou.

 

Tyto výživové doplňky napomáhají redukci hmotnosti, stimulaci a povzbuzení organismu, jsou na čistě přírodní bázi a firma je nabízí každému zúčastněnému na 2 měsíce zdarma. Možná je dlouhodobá spolupráce, po celou dobu budou doplňky dodávány zdarma. Klient, který se rozhodne do testu zapojit vyplní dotazník, podstoupí měření tělesných proporcí (hrudník, pas, boky) a vážení. Dostane dávku na 14 dní, po té proběhne další měření a opět odchází s další dávkou na 14 dní. Takto proběhnou první 2 měsíce, při dlouhodobé spolupráci se termíny měření a vážení prodlouží na 1 měsíc.

 

Délka Vašeho zdržení při konzultačním měření by neměla překročit 15 minut a bude probíhat v odpoledních nebo podvečerních hodinách dle předchozí dohody.

 

Kdo má zájem o zapojení do tohoto spotřebitelského testu, prosím kontaktujte mě co nejdříve, jakmile budu mít všechny dostupné materiály pohromadě, zašlu návrh prvního termínu schůzky. Protože očekávám větší zájem,  hlaste se závazně, množství produktů, které mi firma nabízí je omezené a zřejmě nebude možné vyhovět všem. Věkové rozmezí je od 18 do 100 let :-) . O testu nemusíte v případě Vašeho bezproblémového  zdravotní stavu informovat lékaře, máte-li závažnější obtíže (diabetes, vysoký krevní tlak, chronické onemocnění zažívacího systému atd.) doporučujeme konzultaci s lékařem.

 

Každý účastník  bude mít 10% slevu na všechny moje služby po celou dobu trvání testu.

 

Vážení klienti a zájemci o test, děkuji Vám za Váš zájem, pro tuto chvíli již mám dostatečný počet zájemců. Pokud bych se s firmou AREA PHARMA s.r.o. dohodla na prodloužení doby testování a potřebovala bych zapojist další účastníky, budu Vás ihned informovat. Děkuji za pochopení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nutriční poradna. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.